Witamy w sklepie internetowym "Parawanik". Oferujemy Państwu szeroki asortyment wszelkiego rodzaju parawanów. Jesteśmy firmą produkcyjną, która spełni oczekiwania każdego klienta. Znajdą tu Państwo parawany dekoracyjne pokojowe przeznaczone do użytku domowego. Wykonujemy również parawany do restauracji, domów weselnych i lokali gastronomicznych. Produkujemy także parawany medyczne, przeznaczone do gabinetów lekarskich, salonów spa oraz salonów masażu. W naszej ofercie znajdują się również parawany dziecięce, które znajdą zastosowanie w żłobkach, przedszkolach jak również w pokoikach dziecięcych naszych pociech.  Nowością są parawany plenerowe przeznaczone do użytku zewnętrznego, np. podczas imprez plenerowych lub w ogrodzie.

Zapraszamy!

Parawanik.com podlega firmie Stopsun, która jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą, której głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z dekoracją wnętrz. Jest to profesjonalne centrum szycia tekstyliów domowych, produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych. Specjalizujemy się w produkcji wszelkich dekoracyjnych artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich. Celem zespołu Stopsun jest współtworzenie wygody naszego Klienta. Potrafimy doskonale dopasować rozwiązania systemowe do potrzeb i celów stawianych przez współpracującą z nami firmę lub osobę. Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszych technologii. Mamy za sobą też doświadczenia w zakresie importu z Turcji, Chin oraz Indii. Pomagamy nie tylko w realizacji. Służymy również szeroką wiedzą dotyczącą instrukcji pomiaru i montażu oraz fachowym doradztwem przy wyborze odpowiednich produktów. Ponadto świadczymy usługi z zakresu pomiaru oraz montażu na terenie Lublina i okolic.

Naszą ofertę wyróżnia:

MIŁA I PROFESJONALNA OBSŁUGA. Nasi konsultanci z przyjemnością doradzą Ci optymalne rozwiązanie, pomogą rozwiać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Zadbają także, aby cała realizacja przebiegła w miłej atmosferze.

GWARANCJA DOBREJ CENY. Nasze ceny są najbardziej konkurencyjne na rynku. Kupując u nas, z pewnością wykorzystacie Państwo swoje środki najefektywniej.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Oferujemy najlepszy, starannie wyselekcjonowany i sprawdzony sprzęt renomowanych producentów.

SZYBKI I ŁATWY KONTAKT. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji przez telefon, Internet lub bezpośrednio w naszym biurze.

KOMPLEKSOWA DOSTAWA. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju szybko i sprawnie.

SZYBKA REALIZACJA. Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja przebiegała ekspresowo, od momentu złożenia zapytania aż po dostawę sprzętu do Państwa drzwi.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Elastycznie i indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia.

Serdecznie zapraszamy!