PARAWAN PRAKTIK

Nowy produkt

Parawan dekoracyjny Praktik z unikatowymi zawiasami wahadłowymi.

Więcej szczegółów

59,00 zł brutto

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Więcej informacji

Parawan pokojowy Praktik

Przedstawiamy parawan, z którego zbudujesz niebywałe kształty, bez problemu dzieląc przestrzeń na garść sposobów. 

Praktik posiada zestaw zawiasów wahadłowych(obustronnych), umożliwiających pełny obrót każdemu ze skrzydeł, co wyzwala go z ograniczeń charakterystycznych dla typowego parawanu.

Ten niezwykły parawan do pokoju może jednocześnie dzielić przestrzeń na kilka oddzielnych jednostek, dając nam ogrom aranżacyjych możliwości. 

Funkcjonalne zawiasy Praktik wykonane są wkompaktowym rozmiarze; dzięki temu ich obecność nie odznacza się na sylwetce parawanu. 

Poliestrowa tkanina wypełniająca ramki parawanu jest pokryta ochronną warstwą poliuretanu, a więc nie traci koloru z upływem czasem. 

Wykonana z sosnowego drewna, frezowana ramka parawanu może zostać pokryta bejcą naturalną lub okleiną drewnopodobną PCV.

Parawan z kryształkami świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach ze szklanymi elementami aranżacji; klasycznych, 
z pierwiastkiem wytworności.

Analogicznie możemy ustawić go w sypialni, restauracji czy podczas przyjęć okolicznościowych. Ze względu na wysoki stopień dekoracyjności, nasz parawan będzie ciekawym elementem wystroju domów gościnnych i sal weselnych, spełniając rolę przesłony stołów z gośćmi albo inną.

Tkanina jest sztywna, impregnowana i antystatyczna, co zapobiega osadzaniu się na niej drobinek kurzu.

Każde ze skrzydeł parawanu wyposażone jest w dwa rzędy ozdobnych kryształków;górny (odchodzący od obszycia tkaniny i pozostający na jej powierzchni) oraz dolny (odchodzący od krawędzi tkaniny na zewnątrz parawanu). Większe i mniejsze zestawy kryształków ułożone są naprzemiennie, tworząc estetyczny motyw. (Istnieje możliwość zamówienia kompletu białych kryształków do szarej tkaniny, jak również czarnych do tkaniny szarej. Informację o wyborze innych niż przypisane do produktu kryształków należy umieścić w wiadomości do sprzedającego.)

Pokrycie naturalne:

drewno sosna naturalna

Dostępne kolory bejcy:

bejca grusza bejca palisander bejca biała

Dostępne kolory okleiny:

okleina sosna  okleina grusza

okleina orzech  okleina inox

okleina mahoń  okleina biała

Wymiary skrzydła parawanu:

wymiary_ramy.jpg

Ramki parawanu są  delikatnie zaokrąglone (frezowane) co nadaje im łagodny kształt. Pokryte bejcą wodną pięknie prezentują słoje naturalnego drewna

Opinie

Napisz opinię

PARAWAN PRAKTIK

PARAWAN PRAKTIK

Parawan dekoracyjny Praktik z unikatowymi zawiasami wahadłowymi.

4 innych produktów w tej samej kategorii: