PARAWAN MOST

Nowy produkt

Parawan dekoracyjny Most z urbanistyczną grafiką. Idealnie nadający się do nowoczesnych, prostych industrialnych wnętrz.

Więcej szczegółów

125,00 zł brutto

  • 1
  • 2
  • 3
  • 6

Więcej informacji

Parawan dekoracyjny " Most "

Proponujemy tym razem innowacyjny dekoracyjny parawan MOST, z ciekawym jednostronnym nadrukiem mostu. Parawan nadaje się do nowoczesnych, prostych industrialnych wnętrz.

Za pomocą systemu skrzydeł umieszczonych na zawiasach parawan dzieli i dekoruje przestrzeń. Parawan MOST może być stosowany wszechstronnie, jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny, czy miejsce do nauki lub pracy. Z powodzeniem ustawimy go w salonie, biurze, czy restauracji. Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała na obtarcia dzięki zaimpregnowaniu.    

   

Parawan nie może stać w linii prostej, aby był stabilny musi być lekko pozaginany.

    

Grafika została rozmieszczona na trzech skrzydłach, nie ma możliwości rozmieszczenia go np. na 4 czy na 5-ciu skrzydłach. Możemy wykonać parawan 6-cio skrzydłowy umieszczając ten sam obrazek obok siebie. W przypadku zamówienia jedno lub dwóch skrzydeł proszę napisać wiadomość do zamówienia np. skrzydło 1 od lewej.

Wypełnienie parawanu stanowi sztywna, impregnowana tkanina typu kanwas. 
Tkanina jest naciągnięta na 2 aluminiowe rurki.

Nadruk na tkaninie jest jednostronny!

Ramki parawanu wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota.

                    

Dostępne kolory:

Wymiary skrzydła parawanu:
                                                   

Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. 
W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Opinie

Napisz opinię

PARAWAN MOST

PARAWAN MOST

Parawan dekoracyjny Most z urbanistyczną grafiką. Idealnie nadający się do nowoczesnych, prostych industrialnych wnętrz.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: