PARAWAN MEDYCZNY SOLID

Nowy produkt

Parawan medyczny podwieszany Solid to system prowadnic aluminiowych z wieloma możliwościami montażu zarówno do ścian pionowych,  jak i skośnych oraz do sufitów właściwych i obniżanych. Cena 356.70 PLN/mb to cena brutto z uwzględnionym podatkiem 23%, cena netto parawanu
to 290 PLN/mb.

Więcej szczegółów

356,70 zł brutto

Więcej informacji

Parawan Medyczny Podwieszany "SOLID"

System parawanów montowanych do sufitu, to idealne rozwiązanie, aby w sposób funkcjonalny wykorzystać każde pomieszczenie. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach małych lub tam, gdzie istnieje potrzeba czasowej/zmiennej aranżacji wnętrza, bez stawiania barier dla jego użytkowników. 

Parawany stwarzające minimum intymności na sali szpitalnej lub w gabinecie lekarskim stają się już standardem w polskich placówkach medycznych. Nasza firma przygotowała kilka rozwiązań, które w zależności od warunków powierzchniowych pomieszczeń, możliwości montażu i wysokości dysponowanych środków na zakup parawanów, jesteśmy w stanie wykonać i dostarczyć lub zamontować w Państwa placówkach.

Systemy parawanów podwieszanych coraz częściej stanowią integralną część wyposażenia oddziałów szpitalnych. Podnoszą komfort pacjentów i ułatwiają pracę personelowi. Nie zabierają tak cennego miejsca, a utrzymanie czystości nie przysparza problemów. Możliwość dowolnej konfiguracji pozwala na zastosowanie parawanów podwieszanych w miejscach gdzie inne rozwiązania nie zdają egzaminu.

Parawan medyczny podwieszany Solid to system prowadnic aluminiowych z wieloma możliwościami montażu zarówno do ścian pionowych,  jak i skośnych oraz do sufitów właściwych i obniżanych. Jest to  system europejski, w którym nacisk położono na solidność wykonania, wielorakość rozwiązań i przede wszystkim bezpieczeństwo pacjentów. Zastosowano w nim między innymi specjalne mocowania kotar, na których były przeprowadzane badania pod kątem rozczepiania się kotar w przypadku zbytnich obciążeń - tzw. "safe track". Parawany wykonane w tym systemie poradzą sobie z każdymi odległościami do pokonania spełniając wszelkie wymagania montażowe.

Koszt wykonania parawanów tego typu jest uzależniony od wielu czynników. Po pierwsze w naszej ofercie znajduję się wiele rodzajów tkanin i materiałów zastosowanych do kotar, zarówno produkowanych w Polsce, jak i w Europie i Azji.  Drugim czynnikiem wpływającym na cenę jest sposób montażu i ilość wymaganych zagięć szyn oraz dystansów do sufitu. W związku ze złożonością wyceny konieczne jest zrobienie dokładnego projektu w celu określenia kosztów wykonania parawanów. Wstępna wycena jest możliwa po przesłaniu szkicu lub  zdjęć pomieszczeń, w których mają być zastosowane parawany.

Zapraszamy na naszą drugą stronę, gdzie można znaleźć więcej zdjęć z naszych realizacji:
   http://promedyczne.pl/index.html

      

parawan szpitalny    parawan lekarski

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem - napisz do nas: [email protected]

Poniżej znajduje się grafika koncepcyjna jak może wyglądać parawan do pomieszczenia jednoosobowego oraz rzut przedstawiający inne rozwiązania odgrodzenia łóżka. Zaprezentowane poniżej wizualizacje i rzuty kon­struk­cji w cało­ści wyko­nana z alu­mi­nium, sta­nowi lek­kie do mon­tażu, a zara­zem trwałe w użyt­ko­wa­niu roz­wią­za­nie. Regu­lo­wana wyso­kość i gięte łączenia (łuki lub łączenia pod kątem prostym) pozwa­lają na dosto­so­wy­wa­nie sys­temu do indywidualnej specyfiki pomieszczenia. Nato­miast wyko­nane z nylonu śli­zga­cze zapew­niają cichą i płynną pracę zasłon. Zasłony wyko­nane są z naj­wyż­szej jako­ści tka­niny polie­stro­wej, przystosowanej do użytku w pomieszczeniach medycznych i wystę­pują w szerokiej gamie kolo­ry­stycz­nej.

Tkaniny zmywalne:

Tkaniny medyczne zmywalne

Tkaniny Medico:

Tkaniny MEDICO z atestem medycznym, skład 65 % poliester, 35 % bawełna gramatura 195 g/m2

temperatura prania 60 stopni, biały 95 stopni.

Tkaniny medyczne Medico

Mamy wiele ciekawych rozwiązań oraz instalacji parawanów w zależności od specyfikacji pomieszczeń czy potrzeby naszych klientów.

System jednostanowiskowy

Zapre­zen­to­wany sys­tem jest stworzony dla pomieszczeń z jed­nym sta­nowiskiem łóż­ko­wym.

 Parawan podwieszany     

Parawan medyczny

System dwustanowiskowy

 Przedstawiony poniżej systemy dwu i trzystanowiskowe mogą być rozszerzone do dowolnej liczby stanowisk.

Parawan do szpitala

Parawan wiszący

Zasłony lekarskie stopsun 

System trzystanowiskowy +

Parawan medyczny stopsun

Parawany medyczne

System podziału sali wielostanowiskowych

System może być rozszerzany dla dowolnej liczby stanowisk.

Parawan medyczny podwieszany

zasłona medyczna

Parawan wiszący medyczny

Elementy używane w naszych realizacjach:

Parawan szpitalny  parawan podwieszany


Parawan lekarski  Parawan zasłona szpitalna

 System parawanów medycznych

Opinie

Napisz opinię

PARAWAN MEDYCZNY SOLID

PARAWAN MEDYCZNY SOLID

Parawan medyczny podwieszany Solid to system prowadnic aluminiowych z wieloma możliwościami montażu zarówno do ścian pionowych,  jak i skośnych oraz do sufitów właściwych i obniżanych. Cena 356.70 PLN/mb to cena brutto z uwzględnionym podatkiem 23%, cena netto parawanu
to 290 PLN/mb.

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: