ROLETA TARASOWA 5w1

Nowy produkt

Przedstawiamy nasze autorskie połączenie. Roleta zewnętrzna 5w1 do balkonów, tarasów altan i pergoli.

Więcej szczegółów

365,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie

Więcej informacji

Roleta tarasowa MIX 5w1

Nasza roleta spełnia kilka funkcji:

- osłania przed wiatrem, deszczem, śniegiem, dzięki czemu wydłuża się czas korzystania z tarasów/balkonów i znika problem sprzątania na zimę,

- zacienia dzięki użytej tkaninie w górnych partiach dając osłonę przed ostrym słońcem, szczególnie przy jego niskim położeniu, kiedy przestają być wystarczające osłony górne (też w naszej ofercie-rolety poziome/dachowe)

- zasłania dzięki użytej tkaninie w dolnych partiach w sytuacjach kiedy nie chcemy być widzialni, pełnią rolę zasłony tarasowej/balkonowej,

- ogrzewa poprzez kumulację ciepła na tarasie/balkonie w słoneczne dni, ciepło z tarasu możemy "wpuścić" do domu lub mieszkania,

- wycisza dzięki szczelnemu montażowi (np. poprzez zamki błyskawiczne), oddziela Nas od hałasu z zewnątrz, tłumi też hałas wychodzący od Nas.

 Roleta zewnętrzna balkonowa

Roleta wolnowisząca wykonana z folii PVC połączonej z tkaniną typu screen. Roleta jest zamocowana na drewnianej listwie za pomocą śrub "motylkowych" , dodatkowo wyposażona w mechanizm sznurkowy. W skład mechanizmu wchodzą przelotki, które prowadzą sznurek oraz mechanizm blokujący.

system osłonowy tarasu

Osłanianie tarasu w jakikolwiek sposób, pozwala nam spędzać na nim więcej czasu, nawet w chłodniejsze dni i noce, zabezpiecza nasze meble i sprzęty, chroni naszą intymność, daje nam cień w miejscach, gdzie tego potrzebujemy. W dobie problemów z ogrzewaniem naszych domów i mieszkań, osłonięty szczelnie nasłoneczniony taras lub balkon, staję się pewnego rodzaju "grzejnikiem" dla naszych wnętrz.

osłona na taras balkon    balkon/taras zimowy  

Połączenie rolety foliowej z tkaniną screen daje możliwość nie tylko ochrony przed wiatrem, deszczem I śniegiem, ale również przed nadmiernym nasłonecznieniem, jak również daje więcej intymności. Tkaniny screen zatrzymują do 90 % promieniowania, jednocześnie są przezierne i nie zasłaniają widoku. Tkanina screen może być umieszczona na górze i na dole rolety, lub w innej konfiguracji, o której decyduje kupujący.

Dostępne kolory tkaniny:

Roleta zewnętrzna ocieplajaca tkanina

Użyta w rolecie folia ma grubość 0,35 mm, jest transparentna (80 %), elastyczna, odporna na działanie promieni UV.

Rolety o szerokości do 140 cm są wykonywane z jednego kawałka, rolety szersze są zgrzewane specjalnymi zgrzewarkami.

Zgrzewana powierzchnia zachowuje swoje właściwości bazowe co gwarantuje 100% szczelności.

systemy ocieplenia tarasu

Wiemy z autopsji, że wielokrotnie w słoneczne wiosenne i jesienne dni, na osłoniętych tarasach i balkonach, jest cieplej niż wewnątrz ogrzewanych domów i mieszkań. ;)

Zamek błyskawiczny do mocowania rolety.

Zamek zapewnia rolecie lepszą stabilność oraz pewniejszą osłonę przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu rozwiązaniu możemy jeszcze lepiej zatrzymać ciepło i zapewnić maksimum szczelności. Dopłata za zamek - 60zł.

suwak blyskawiczny rolety   roleta stopsun suwak  

Zapraszamy do wyceny rolet na wymiar:

info@parawanik.com

Opinie

Napisz opinię

ROLETA TARASOWA 5w1

ROLETA TARASOWA 5w1

Przedstawiamy nasze autorskie połączenie. Roleta zewnętrzna 5w1 do balkonów, tarasów altan i pergoli.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: