PARAWAN MEDYCZNY SOLID

Nowy produkt

Parawan medyczny podwieszany Solid to system prowadnic aluminiowych z wieloma możliwościami montażu zarówno do ścian pionowych,  jak i skośnych oraz do sufitów właściwych i obniżanych. Jest to  system europejski, w którym nacisk położono na solidność wykonania, wielorakość rozwiązań i przede wszystkim bezpieczeństwo pacjentów. Cena 290zł to orientacyjna cena za metr bieżący parawanu.

Więcej szczegółów

360,00 zł brutto

Więcej informacji

Parawan Medyczny Podwieszany "SOLID"

System parawanów montowanych do sufitu, to idealne rozwiązanie, aby w sposób funkcjonalny wykorzystać każde pomieszczenie. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach małych lub tam, gdzie istnieje potrzeba czasowej/zmiennej aranżacji wnętrza, bez stawiania barier dla jego użytkowników.

Parawany stwarzające minimum intymności na sali szpitalnej lub w gabinecie lekarskim stają się już standardem w polskich placówkach medycznych. Nasza firma przygotowała kilka rozwiązań, które w zależności od warunków powierzchniowych pomieszczeń, możliwości montażu i wysokości dysponowanych środków na zakup parawanów, jesteśmy w stanie wykonać i dostarczyć lub zamontować  w Państwa placówkach.

Systemy parawanów podwieszanych coraz częściej stanowią integralną część wyposażenia oddziałów szpitalnych. Podnoszą komfort pacjentów i ułatwiają pracę personelowi. Nie zabierają tak cennego miejsca, a utrzymanie czystości nie przysparza problemów. Możliwość dowolnej konfiguracji pozwala na zastosowanie parawanów podwieszanych w miejscach gdzie inne rozwiązania nie zdają egzaminu.

Parawan medyczny podwieszany Solid to system prowadnic aluminiowych z wieloma możliwościami montażu zarówno do ścian pionowych,  jak i skośnych oraz do sufitów właściwych i obniżanych. Jest to  system europejski, w którym nacisk położono na solidność wykonania, wielorakość rozwiązań i przede wszystkim bezpieczeństwo pacjentów. Zastosowano w nim między innymi specjalne mocowania kotar, na których były przeprowadzane badania pod kątem rozczepiania się kotar w przypadku zbytnich obciążeń - tzw. "safe track". Parawany wykonane w tym systemie poradzą sobie z każdymi odległościami do pokonania spełniając wszelkie wymagania montażowe.

Koszt wykonania parawanów tego typu jest uzależniony od wielu czynników. Po pierwsze w naszej ofercie znajduję się wiele rodzajów tkanin i materiałów zastosowanych do kotar, zarówno produkowanych w Polsce, jak i w Europie i Azji.  Drugim czynnikiem wpływającym na cenę jest sposób montażu i ilość wymaganych zagięć szyn oraz dystansów do sufitu. W związku ze złożonością wyceny konieczne jest zrobienie dokładnego projektu w celu określenia kosztów wykonania parawanów. Wstępna wycena jest możliwa po przesłaniu szkicu lub  zdjęć pomieszczeń, w których mają być zastosowane parawany.

Zapraszamy na naszą drugą stronę, gdzie można znaleźć więcej zdjęć z naszych realizacji:
   http://promedyczne.pl/index.html

      

parawan szpitalny    parawan lekarski

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem - napisz do nas: info@parawanik.com

Poniżej znajduje się grafika koncepcyjna jak może wyglądać parawan do pomieszczenia jednoosobowego oraz rzut przedstawiający inne rozwiązania odgrodzenia łóżka. Zaprezentowane poniżej wizualizacje i rzuty kon­struk­cji w cało­ści wyko­nana z alu­mi­nium, sta­nowi lek­kie do mon­tażu, a zara­zem trwałe w użyt­ko­wa­niu roz­wią­za­nie. Regu­lo­wana wyso­kość i gięte łączenia (łuki lub łączenia pod kątem prostym) pozwa­lają na dosto­so­wy­wa­nie sys­temu do indywidualnej specyfiki pomieszczenia. Nato­miast wyko­nane z nylonu śli­zga­cze zapew­niają cichą i płynną pracę zasłon. Zasłony wyko­nane są z naj­wyż­szej jako­ści tka­niny polie­stro­wej, przystosowanej do użytku w pomieszczeniach medycznych i wystę­pują w szerokiej gamie kolo­ry­stycz­nej.

Tkaniny zmywalne:

Tkaniny medyczne zmywalne

Tkaniny Medico:

Tkaniny MEDICO z atestem medycznym, skład 65 % poliester, 35 % bawełna gramatura 195 g/m2

temperatura prania 60 stopni, biały 95 stopni.

Tkaniny medyczne Medico

Mamy wiele ciekawych rozwiązań oraz instalacji parawanów w zależności od specyfikacji pomieszczeń czy potrzeby naszych klientów.

System jednostanowiskowy

Zapre­zen­to­wany sys­tem jest stworzony dla pomieszczeń z jed­nym sta­nowiskiem łóż­ko­wym.

 Parawan podwieszany     

Parawan medyczny

System dwustanowiskowy

 Przedstawiony poniżej systemy dwu i trzystanowiskowe mogą być rozszerzone do dowolnej liczby stanowisk.

Parawan do szpitala

Parawan wiszący

Zasłony lekarskie stopsun 

System trzystanowiskowy +

Parawan medyczny stopsun

Parawany medyczne

System podziału sali wielostanowiskowych

System może być rozszerzany dla dowolnej liczby stanowisk.

Parawan medyczny podwieszany

zasłona medyczna

Parawan wiszący medyczny

Elementy używane w naszych realizacjach:

Parawan szpitalny  parawan podwieszany


Parawan lekarski  Parawan zasłona szpitalna

 System parawanów medycznych

Opinie

Napisz opinię

PARAWAN MEDYCZNY SOLID

PARAWAN MEDYCZNY SOLID

Parawan medyczny podwieszany Solid to system prowadnic aluminiowych z wieloma możliwościami montażu zarówno do ścian pionowych,  jak i skośnych oraz do sufitów właściwych i obniżanych. Jest to  system europejski, w którym nacisk położono na solidność wykonania, wielorakość rozwiązań i przede wszystkim bezpieczeństwo pacjentów. Cena 290zł to orientacyjna cena za metr bieżący parawanu.

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej samej kategorii: